
Лубрикатор LAGD 125/HMT68 одноточковий автоматичний з газовим приводом, SKF (Швеція)
- В наявності 20 од.
1 691 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лубрикатор LAGD 125/HMT68 одноточковий автоматичний з газовим приводом, SKF (Швеція)
Лубрикатор LAGD - автоматичний одноточковий лубрикатор з газовим приводом. Він заповнений мастилом SKF LGHB 2 (125 мл) для високих навантажень, вологих середовищ та високих температур. Рекомендується для підшипників ковзання, конвеєрів та обладнання з високими навантаженнями та низькими швидкостями.
Особливості:
- Налаштування часу роботи від 1 до 12 місяців;
- Ступінь захисту (IP): IP 68;
- Можливість тимчасового відключення або переналаштування;
- Клас вибухозахисту: ATEX для зон 0;
- Прозорий контейнер дозволяє візуально контролювати рівень мастильного матеріалу;
- Компактний розмір дозволяє встановлювати лубрикатори у важкодоступних місцях;
- Випускаються заповненими мастилом або олією для ланцюгів.
Сфери застосування:
- Обладнання в зонах з обмеженим доступом та небезпечних зонах;
- Змащування корпусів підшипників;
- Електродвигуни;
- Вентилятори та насоси;
- Конвеєри;
- Ланцюги;
- Ліфти та ескалатори.
До основних переваг використання автоматичних лубрикаторів LAGD відносяться підвищення безпеки праці, збільшення надійності обладнання та оптимізація техобслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18 кг |
| Діапазон температур (°C) | від –20 до 60 °C |
| Максимальний робочий тиск (бар) | 5 |
| Механізм привода | Газова комірка, що виробляє інертний газ |
| Обсяг пластичного мастила | 125 мл |
| Робоча температура (°C) | від -20 до +100 °C |
| Мастильний матеріал | LHMT 68 |
| Ціновий сегмент виробника | Преміум |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 691 ₴


