Ланцюг привідний роликовий PHC 24B-1, SKF (Швеція), 3,05 м
- В наявності 2 од.
- Код: 24B-1
10 702 ₴
Ланцюг привідний роликовий PHC 24B-1, SKF (Швеція), 3,05 м
Привідні роликові ланцюги є найпоширенішим і найпростішим типом ланцюгів. Використовуються ланцюги, як правило, для перетворення швидкості обертання та передачі руху від електродвигуна або редуктора на робочий орган (привід конвеєра, буровий, сільгоспобладнання).

-
Вся продукція відповідає стандартам ISO, а також іншим стандартам, включаючи ANSI, DIN та JIS
-
Доступно безліч стандартних типів виробів
-
Ланцюги працюють при температурах від -20 до + 150°C (ланцюги з нержавіючої сталі працюють при температурах до 400°C)

-
Сировина випробовується на відповідність жорстким технічним умовам
-
Робочі характеристики підвищуються за допомогою таких процесів, як відпал та дробоструминна обробка
-
Доступні розрахункові інструменти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.1 кг |
| Діаметр ролика | 25.40 мм |
| Довжина ланцюга | 3.05 м |
| Кількість рядів | 1 |
| Номер ланцюга | 24B |
| Стандарт ланцюга | BS |
| Тип ланцюга | Роликовий ланцюг |
| Ціновий сегмент виробника | Преміум |
| Крок ланцюга | 38.1 мм |
| Ширина між внутрішніми пластинами | 25.40 мм |
- Ціна: 10 702 ₴


