Антизадирне пластичне мастило LGWM 1/0.4, SKF (Швеція)
- В наявності 10 од.
834 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Антизадирне пластичне мастило LGWM 1/0.4, SKF (Швеція)
SKF LGWM 1/0.4 — пластичне мастило для низьких температур та високих навантажень. На основі мінеральної олії, що містить літієве мило та присадки для екстремального тиску. Використовується для змащування підшипників, що працюють під радіальним та осьовим навантаженням.
Основні переваги:
- Змащувальна здатність за низьких температур до –30 °C;
- Захист від екстремального тиску (ЕР): завдяки спеціальним присадкам, ефективно працює під високими навантаженнями;
- Надійний захист від іржі та корозії навіть у воді не емульгує та не вимивається нею;
- Відмінна водостійкість: зберігає свої властивості навіть у присутності води, запобігаючи вимиванню та забезпечуючи надійне змащування.
Мастило LGWM 1 широко використовується в механізмах, що піддаються впливу навколишнього середовища та значним механічним впливам:
- головні вали вітрогенераторів;
- гвинтові конвеєри та промислове обладнання в холодних умовах;
- підшипники кочення, що працюють при низьких частотах обертання та високих навантаженнях;
- спеціальна техніка, що працює на відкритому повітрі.
Технічні характеристики:
| Температура краплепадіння (мін.) ISO 2176 | 170 °C |
| В'язкість базової оливи при 40 °C | 200 мм²/с |
| В'язкість базової оливи при 100 °C | 16 мм²/с |
| Захист від корозії (Emcor, дистильована вода) | 0–0 (відмінний) |
| Водостійкість (DIN 51807/1, 3 год при 90 °C) | 1 макс. |
| Термін зберігання | 5 років |
| Розфасовка | 0,4 кг картридж (420 мл) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг |
| Вид мастильного матеріалу | Мінеральне |
| Діапазон робочих температур | Від -30 до +110 °C |
| Загущувач | Літієвий |
| Клас консистенції NLGI | 1 |
| Код по DIN 51825 | KP1G-30 |
| Навантаження | H |
| Ціновий сегмент виробника | Преміум |
Інформація для замовлення
- Ціна: 834 ₴


