


Підшипник з корпусом SGC 208 S (UCP 208), ZVL (Словаччина)
- В наявності 16 од.
797 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник з корпусом SGC 208 S (UCP 208), ZVL (Словаччина)
Вузол в зборі складається з корпусу та підшипника кочення.
Корпуси зазвичай виготовляються із литого чавуну, але наявні також і модифікації з пластику, штампованої та нержавіючої сталі, наявність вертикальної маслянки.
Підшипник, що монтується в корпус, оснащений пристроєм фіксації на валу та сферичною зовнішньою обоймою, а також захищений ущільненням або металевими шайбами.
Вузлу характерна:
- готовність до монтажу;
- швидке закріплення на валу;
- економічна ефективність;
- стійкість до температурного середовища;
- довготривала експлуатація;
- наявність вертикальної маслянки.
Підшипник з корпусом застосовується в підйомних механізмах, роботі електричних машин, в аграрній, харчовій та інших галузях промисловості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZVL SLOVAKIA |
| Вага | 1.89 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 54 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Закритий | Захисні шайби |
| Кріплення на валу | Фіксуючі гвинти |
| Загальна довжина (L, мм) | 184 |
| Посадка на вал | Циліндрична |
| Відстань між отворами J, | 137 мм |
| Зовнішнє кільце сферичне | Так |
| Тип підшипника кочення | Підшипниковий вузол |
| Форма тіла кочення | Кульковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 797 ₴


