Антизадирне пластичне мастило LGWM 2/18, SKF (Швеція)
SKF LGWM 2/18 — пластичне мастило для низьких температур та високих навантажень. На основі синтетичної мінеральної оливи, виготовлене з використанням новітньої технології комплексного загущувача на основі сульфонату кальцію. Використовується для застосувань при високому навантаженню, вологому середовищі та коливанні температур.
Основні переваги:
- Змащувальна здатність за низьких температур до –40 °C;
- Захист від екстремального тиску (ЕР): завдяки спеціальним присадкам, ефективно працює під високими навантаженнями;
- Надійний захист від іржі та корозії навіть у воді не емульгує та не вимивається нею;
- Відмінна водостійкість: зберігає свої властивості навіть у присутності води, запобігаючи вимиванню та забезпечуючи надійне змащування.
Завдяки своїм властивостям, LGWM 2 є ефективною заміною стандартним літієвим мастилам у тих вузлах, де критичним фактором є контакт із водою та захист від зносу:
- головні вали вітрогенераторів;
- сільськогосподарська та лісозаготівельна техніка;
- промислове обладнання, що працює у вологому або агресивному середовищі;
- підшипники кочення, що піддаються високим навантаженням та вібраціям.
Технічні характеристики:
| Температура краплепадіння (мін.) ISO 2176 | 300 °C |
| В'язкість базової оливи при 40 °C | 80 мм²/с |
| В'язкість базової оливи при 100 °C | 10 мм²/с |
| Захист від корозії (Emcor, дистильована вода) | 0–0 (відмінний) |
| Водостійкість (DIN 51807/1, 3 год при 90 °C) | 1 макс. |
| Термін зберігання | 5 років |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18 кг |
| Вид мастильного матеріалу | Мінеральне/PAO |
| Діапазон робочих температур | Від -40 до +110 °C |
| Загущувач | Комплекс сульфонату кальцію |
| Клас консистенції NLGI | 1-2 |
| Код по DIN 51825 | KP2G-40 |
| Об'єм рідини | 18 кг |
| Упаковка | Металічне відро |
| Колір | Світло-коричневий |
| Ціновий сегмент виробника | Преміум |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 324 ₴


