

Підшипник 22317 E (ГОСТ: 53617), SKF (Швеція), 85х180х60 мм, роликовий сферичний
- В наявності 2 од.
12 767 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник 22317 E (ГОСТ: 53617), SKF (Швеція), 85х180х60 мм, роликовий сферичний
Сферичні роликові підшипники можуть сприймати значні радіальні навантаження й працювати при складних умовах, тобто коли механізми працюють на межі можливостей. Підшипники стійкі до прогину та перекосів валу щодо корпусу.
Роликові підшипники сферичної форми складаються з зовнішнього та внутрішнього кільця, тіл кочення (симетричних та асиметричних діжкоподібних роликів), із сепаратором, з ущільненням або без нього. Завдяки формі роликів дані підшипники витримують високе статичне та динамічне навантаження під час експлуатації.
Роликові підшипники застосовуються у таких механізмах, як:
- лісопильні рами;
- вали вітряних турбін;
- потужні насоси;
- редуктори;
- вентилятори;
- гребні вали;
- високошвидкісне устаткування;
- прокатні станки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Вага | 7.3 кг |
| Статичне навантаження | 620 Н |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 85 мм |
| Висота | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Динамічна навантаження | 577 |
| Закритий | Немає |
| Посадка на вал | Циліндрична |
| Підшипник: Кількість обертів | 3800 об/хв |
| Тип підшипника кочення | Дворядний роликовий самоцентруючий |
| Збільшений радіальний зазор | CN |
| Форма тіла кочення | Роликовий |
| Ціновий сегмент виробника | Преміум |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 767 ₴


