Ланцюг привідний дворядний PHC 60-2 (12A-2), SKF (Швеція), 3,05 м
- В наявності 1 од.
- Код: 12A-2, 60-2
4 647 ₴
Ланцюг привідний дворядний PHC 60-2 (12A-2), SKF (Швеція), 3,05 м
Привідні роликові ланцюги є найпоширенішим і найпростішим типом ланцюгів. Використовуються ланцюги, як правило, для перетворення швидкості обертання та передачі руху від електродвигуна або редуктора на робочий орган (привід конвеєра, буровий, сільгоспобладнання).

-
Вся продукція відповідає стандартам ISO, а також іншим стандартам, включаючи ANSI, DIN та JIS
-
Доступно безліч стандартних типів виробів
-
Ланцюги працюють при температурах від -20 до + 150°C (ланцюги з нержавіючої сталі працюють при температурах до 400°C)

-
Сировина випробовується на відповідність жорстким технічним умовам
-
Робочі характеристики підвищуються за допомогою таких процесів, як відпал та дробоструминна обробка
-
Доступні розрахункові інструменти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.26 кг |
| Діаметр ролика | 11.91 мм |
| Довжина ланцюга | 3.05 м |
| Кількість рядів | 2 |
| Номер ланцюга | 60-2 |
| Стандарт ланцюга | ANSI |
| Тип ланцюга | Роликовий ланцюг |
| Ціновий сегмент виробника | Преміум |
| Крок ланцюга | 19.05 мм |
| Ширина між внутрішніми пластинами | 12.57 мм |
- Ціна: 4 647 ₴


