Koyo (Koyo Seiko Co., Osaka, Japan)

10 серпня 2013

Компанія Koyo (Японія) виготовила перші підшипники в м. Осака в 1921 року. Сьогодні Koyo є одним із провідних світових виробників кулькових та роликових підшипників кочення, манжетни ущільнень, автомобільних механізмів рульового керування та складного обладнання.

З 2006 року підшипники під маркою Koyo випускаються JTEKT Corp., утворенною в результаті злиття Koyo Seiko Co. Ltd. і виробника станків та обладнання Toyoda Machine Works. Назва компанії JTEKT Corp., утворено від першої букви слів «joint» (спільний), «joy» (радість), «Japan» (Японія) і давньогрецького слова «tekton», що означає володіння чудовими технічними навичками.

Штаб-квартира компанії розташована в м. Осака. JTEKT Corp. має 130 дочірніх компаній та 22 філії. Основна частка компанії належить колишній Koyo Seiko Co. Ltd., яка майже в два рази більша за Toyoda Machine Works. Всі фірмові знаки і торгова марка Koyo, що займає шосте місце в світі на ринку підшипників, залишилася без змін. Аналітиками очікується, що JTEKT Corporation буде виключно конкурентоспроможною і прибутковою компанією.

На складах компанії «Луцькпідшипниксервіс» завжди в наявності асортимент підшипників виробництва торгової марки Koyo.