Kinex (Kinex Bearings a.s., Bytca, Slovakia)

10 серпня 2013

Kinex Bearings a.s. є одним з важливих глобальних постачальників стандартних та спеціальних підшипників кочення, призначених для різних верств промисловості.

Історія Kinex Bearings a.s. починається із створення заводу під назвою Kinex a.s. Bytca в 1906 році. До 1950 на території Словаччини з'явилося ще два заводи Kinex a.s. (Kinex-KLF a.s. та Kinex-Skalica a.s.). З 1965 року всі три підприємства входять у великий холдинг «Group ZVL». З 1990 року, після поділу Чехословаччини, холдинг «Group ZVL» розвалився, і на протязі наступних 10 років три заводи KINEX a.s. зазнають деяких змін, які призводять до утворення нового холдингу під назвою «HTC HOLDING a.s.» в 2001 році.

Сьогодні підшипники Kinex виготовляються на двох заводах, розташованих на території Словаччини. У номенклатуру виробництва входить більше 8000 типів підшипників з діаметром до 480 мм і більше 40 000 їх модифікацій. Продукція Kinex випускаються відповідно до міжнародних стандартів ISO. Усі виробничі потужності були сертифіковані компанією RWTUV і мають сертифікат відповідності ISO 9001 та ISO/TS 16949 . Весь цикл виготовлення підшипників перебуває під контролем новітніх систем управління виробництвом.

На складах компанії «Луцькпідшипниксервіс» завжди в наявності асортимент підшипників виробництва торгової марки Kinex.